• Úspešná Eliška

V utorok 31. mája 2022 sa v Spišskej Novej Vsi konalo vyhodnotenie výtvarnej súťaže ŽIDOVSKÁ SPIŠSKÁ NOVÁ VES – HOLOKAUST MOJIMI OČAMI. Do súťaže sa mohli zapojiť žiaci 2. stupňa základných škôl, študenti stredných škôl a žiaci základných umeleckých škôl.

V kategórii ZUŠ A UMELECKÉ ODBORY si krásne 2. miesto odniesla naša talentovaná žiačka výtvarného odboru Eliška Mašlonková. Srdečne blahoželáme k úspechu!

• Úspech DFS Letnička

DFS Letnička sa 23.aprila 2022 predviedla na regionálnom podujati Z tatranskeho prameňa 2022 vo Svite. Išlo o súťažnú prehliadku choreografií detských folklórnych súborov "Eniki beniki" ,kde sa umiestnili v zlatom pásme s návrhom na postup. Taktiež v súťaži detského hudobného folklóru "Vidiečanova habovka" získala chlapčenská spevácka skupina zlaté pásmo s priamym postupom a dievčenská spevácka skupina zlaté pásmo s návrhom na postup.

Úspech mali aj sólisti:

Marko Bajtoš - zlaté pásmo s návrhom na postup,

Laura Kováčová - zlaté pásmo s návrhom na postup,

Ema Pronerová - zlaté pásmo

Radim Galovič - strieborné pásmo.

• Strieborní hudobníci

Do školy nám dorazil balík veľký ako svet. Ste zvedaví, čo v ňom bolo? Presne deväť diplomov a strieborných medailí pre našich úspešných hudobníkov. Získali ich v známej súťaži Modrý svet očami umenia, ktorú každoročne vyhlasuje Súkromná základná umelecká škola v Bardejove. Tento rok sa kvôli pandémii uskutočnila v online priestore, no napriek tomuto obmedzeniu nestratila na kvalite ani kvantite. Všetci žiaci, ktorí reprezentovali naši ZUŠ, sa umiestnili v striebornom pásme. V kategórii spev gratulujeme Tatiane Mrázovej a v kategórii hudobné nástroje súrodencom Julke a Miškovi Šimoňákovcom , Petrovi a Pavlovi Zemčákovcom a Terezke, Veronike, Stankovi a Martinovi Polomským . Ku krásnym výkonom a veľkému úspechu im srdečne blahoželáme a držíme palce na ďalších súťažiach.

Vážení rodičia,

Oznamujeme Vám, že ZUŠ sv. Jána Pavla II. v Poprade vydá žiakovi ZUŠ výpisy známok za 1. polrok  šk. roka 2021/2022 len na základe písomnej alebo ústnej žiadosti zákonného zástupcu žiaka.

Známky za 1. polrok šk. roka 2021/2022 budú súčasťou vysvedčenia na konci školského roka.

Ďakujem za pochopenie.

Ing. Katarína Krajňáková

Vážení rodičia, milí žiaci.
              Oznamujeme Vám, že na základe zlepšenej epidemickej situácie bude vyučovanie pre všetkých žiakov ZUŠ od 10. januára 2022 prebiehať prezenčnou formou.

Pripomíname Vám, že pri nástupe do školy je nutné odovzdať triednemu učiteľovi vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Nosenie rúšok počas vyučovania bude naďalej povinné.

Ďakujeme Vám za spoluprácu a prajeme Vám všetko najlepšie v novom roku 2022.

• Novoročný koncert

Na spríjemnenie prvých dní roku 2022 Vás pozývame na novoročný online koncert žiakov našej ZUŠ. Nech sa páči.

Vinšujem Vám na ten Nový rok, aby ste mali šťastlivý krok.

Doma lásku, svornosť a všetkého hojnosť.

Zdravia, šťastia akurát, aby Vás mal každý rád.

• Vianočný koncert

Pozývame Vás na vianočný koncert žiakov našej ZUŠ. Nech sa páči, pohodlne sa usaďte, nalaďte si dobrý zvuk a najmä nech dobrá hudba prinesie do Vašich domovov tú správnu vianočnú atmosféru.

• Slávik Slovenska

Populárna súťaž v speve ľudových piesní Slávik Slovenska sa v tomto roku kvôli pandémii uskutočnila v posunutom termíne. Neubralo jej to však na kvalite ani kvantite. Malých či veľkých nadšencov folklóru sa našlo neúrekom, a tak sme prežili krásne popoludnie s ľudovou piesňou. Nech sa páči, tu sú víťazi:

1. kategória

1. Alex Dynis                             1. Miriam Vyhnalová

2. Diana Kuchtová                    2. Šimon Gutt

3. Sofia Špinerová                    3. Daniela Dragošeková

2. kategória

1. Radim Galovič                       1. Eliška Špinerová

2. Adela Vépy                            2. Tatiana Mrázová

3. Terézia Vitková                      3. Laura Dragošeková

3. kategória

1. Laura Kováčová                     1. Dominika Bočkayová

2. Viktor Kiska

3. Andrej Štefaňák

Víťazi z každej kategórie postupujú na okresné kolo, ktoré sa uskutoční v stredu 6. októbra v Dome kultúry v Poprade. Držíme im palce!

• Školné 2021/2022

V sobore nižšie nájdete všetky poplatky za rok 2021/2022

Školné 2021_2022

Ďalšie zľavy:

1. Ak žiak navštevuje okrem hudobného odboru aj skupinový má zľavu z jedného poplatku                                     2,-  eur/mesiac (20,- eur/rok)

2. Ak žiak odovzdá vzdelávací poukaz škole, získava jednorázovú zľavu 10,- eur za celý školský rok

Školné sa uhrádza naraz do 1.11.2021, prípadne v dvoch splátkach do 1.11.2021 a do 1.2.2022

Názov účtu: Cirkevná spojená škola

číslo účtu: SK92 0200 0000 0026 4895 9651